همه اخبار و مقاله ها

رونالدو: شک نکنید مسی بهترین بازیکن دنیاست

قطعا مسی شماره یک است. او استعدادی است که ما 20 یا 30 سال زمان می برد که بازیکنی مانند او داشته باشیم.

14 مرداد 1399

آخرین شرایط امتحان نهایی دانش آموزان ، وقتی 9 استان در شرایط هشدار است

10 استان کشور در شرایط هشدار یا قرمز، در این شرایط قرار است امتحانات نهایی در 6600 حوزه برای 670 هزار دانش آموز از روز شنبه برگزار گردد.

14 مرداد 1399

هجوم گسترده ملخ ها به ایالت های شمالی و شرقی هند

دسته های انبوه ملخ که طی هفته اخیر وارد هند شده بودند با گذر از دولت ایالت غربی وارد بخش های شمالی و شرقی این کشور شدند.

13 مرداد 1399

معترضان به قتل سیاه پوست آمریکایی باعث تعطیلی کاخ سفید شدند

معترضان به قتل سیاه پوست آمریکایی که در محوطه اطراف کاخ سفید تجمع نموده بودند، محل استقرار رئیس جمهور این کشور را به طور موقت تعطیل کردند.

13 مرداد 1399

کمیسیون فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال در مجلس تشکیل گردد

به گزارش خبرنگاران، 354 نفر از فعالان حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشور طی نامه ای به نمایندگان دوره جدید مجلس، خواهان تشکیل کمیسیون فناوری اطلاعات و اقتصاد دیجیتال در مجلس شورای اسلامی شدند.

11 مرداد 1399

نشست نقش فرهنگ و دانش فرازبانی در توانش زبانی دانشجویان خارجی در دانشگاه علامه طباطبایی برگزار می کند

دانشگاه علامه طباطبایی نشست فرهنگ و دانش فرازبانی در توانش زبانی دانشجویان خارجی را با همکاری دانشگاه فدرال کازان برگزار می کند.

11 مرداد 1399

اختلاف شرق و غرب قاره آسیا بر سر نحوه شروع لیگ قهرمانان

به گزارش خبرنگاران، روزنامه الرایه قطر امروز در گزارشی به دشواری های شروع مجدد لیگ قهرمانان آسیا و تصمیمات کنفدراسیون فوتبال آسیا اشاره کرده است.

10 مرداد 1399

فم تور همدان برگزار می شود

معاون گردشگری همدان گفت: تبلیغات گردشگری اولویت اول برنامه های اداره کل استان در دوران پساکرونا است.

10 مرداد 1399

آمریکا یا شکست را بپذیرد، یا به انزوا و تحقیر بیشتر ادامه دهد

سخنگوی وزارت امور خارجه نوشت: آمریکا یا شکست را بپذیرد و راه احترام به ملت ایران را در پیش گیرید یا همچنان به تحقیر، منفور بودن و انزوای بیشتر خود ادامه دهد.

9 مرداد 1399

مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون بازگشایی می شود

به گزارش خبرنگاران ، به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل کانون، با توجه به تصمیم های گرفته شده در ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و اعلام رسمی دولت مبنی بر بازگشایی اداره های دولتی، مراکز فرهنگی هنری ثابت کانون در سراسر کشور از روز شنبه دهم خرداد 1399...

9 مرداد 1399

تفاوت شیشه رفلکس با معمولی در چیست؟ مزایا و معایب هر کدام

در این مقاله از ویکی ساختمون می خواهیم درباره تفاوت شیشه رفلکس با معمولی حرف بزنیم، ویژگی های هر کدام را بیشتر بشناسیم و همچنین مزایا و معایب هر یک را آنالیز کنیم. این مسئله از این جهت حائز اهمیت است که می تواند در انتخاب درست نوع شیشه برای کاربرد مورد...

8 مرداد 1399

قالیباف: پایبند به هر نتیجه ای هستم که اکثریت مجلس به آن برسد

منتخب مردم تهران در مجلس اعضای هیأت رئیسه مجلس را نمادی از ترکیب کل مجلس برشمرد و تاکید نمود: به هر نتیجه ای که اکثریت انقلابی مجلس به آن برسد پای بند هستم.

7 مرداد 1399

دانلود هزاران فیلم تنها در یک ثانیه

محققان استرالیایی با ساخت یک قطعه سخت افزاری جدید، اینترنتی با سرعت 44.2 ترابایت را ایجاد کردند که می توان با یاری آن در کمتر از یک دقیقه هزار فیلم دانلود کرد.

6 مرداد 1399

تظاهرات در بلاروس علیه کاندیداتوری مجدد لوکاشنکو

صدها تن در پایتخت بلاروس با وجود بحران کرونا راهی خیابان ها شدند تا طی یک راهپیمایی، اعتراض خود را به الکساندر لوکاشنکو نشان دهند.

6 مرداد 1399

تماس تلفنی روحانی با رئیس جمهور سوئیس

رئیس جمهور با استقبال از اقدام سوئیس در راه اندازی سازوکار مالی، بر لزوم فعال تر شدن این سازوکار مالی تاکید کرد و اضافه کرد: انتظار داریم با فعال تر شدن این سازوکار مالی، مواردی از منابع مالی ایران در برخی کشور ها از این راستا عملیاتی شود.

5 مرداد 1399

150 هزار دلار جریمه برای فروش محلول تقلبی درمان کرونا درکلیسا

دولت استرالیا یک کلیسا را به دلیل فروش محلولی خطرناک محتوی ترکیب شوینده وایتکس که ادعا شده معجزه آسا است و کرونا را درمان می نماید به پرداخت بیش از 150 هزار دلار (استرالیا) جریمه محکوم کرد.

5 مرداد 1399

سیستمی که موقعیت ربات ها را در بدن ردیابی می کند

پژوهشگران آمریکایی، سیستم جدیدی ابداع کرده اند که می تواند موقعیت ربات های پزشکی را در بدن مشخص کند.

4 مرداد 1399

خبرنگاران اعضای بدن بیمار مرگ مغزی در شهرکرد اهداء شد

شهرکرد- خبرنگاران- هماهنگ کننده تیم پیوند عضو چهارمحال و بختیاری گفت: با تایید مرگ مغزی یک مرد فارسانی و اعلام رضایت خانواده نیکوکار این بیمار، عمل اهدای عضو با موفقیت در بیمارستان کاشانی شهرکرد انجام گرفت.

3 مرداد 1399

کلید روشن و خاموش کردن درد در مغز کشف شد

به گزارش خبرنگاران به نقل از دیلی میل، محققان ادعا می نمایند منطقه کوچکی در مغز موش ها یافته اند که می تواند مانند کلید برق احساس درد را در آنها خاموش کند.

3 مرداد 1399

شرایط تحصیل در نوا اسکوشیا

تحصیل در نوا اسکوشیابا اقامت در این استان می توانید، فرهنگ و تاریخ یکی از زیباترین مناطق کانادا را در حین تحصیل در یک دانشگاه یا کالج با کیفیت بالا تجربه کنید.

2 مرداد 1399
تعداد: (172)